Wybierz klub
Menu
Kup karnet Zaloguj się

Już jest! Nowa strona klubu Step One

Odświeżony wygląd, przejrzyste menu i szybki dostęp do wielu informacji to tylko część zmian, które zobaczysz na nowej stronie stepone.pl. Zmieniamy się z myślą o wszystkich naszych klubowiczach i klubowiczkach, aby ułatwić Wam przeglądanie oferty, wyszukiwanie informacji, planowanie treningów czy rezerwowanie zajęć grupowych. Przekonaj się sam(a)!

Chcesz ćwiczyć w grupie, ale nie wiesz, które zajęcia będą dla Ciebie najlepsze? Na szczęście nie musisz śledzić wszystkich fitnessowych trendów ani znać się dokładnie na kategoriach treningowych, by wybrać coś dla siebie. Dzięki nowym opcjom filtrowania z łatwością przejrzysz całą dostępną ofertę i szybko podejmiesz decyzję. Oprócz standardowego podziału na typy treningów proponujemy również intuicyjny podział według określonych celów – np. odchudzanie, dobra kondycja czy modelowanie sylwetki. Wystarczy, że wybierzesz efekt, na którym najbardziej Ci zależy, a strona automatycznie podświetli wszystkie zajęcia, które pozwolą Ci go osiągnąć.

Po przejściu do wybranego treningu zobaczysz jego dokładny opis, skrót najważniejszych informacji (dla kogo są przeznaczone, ile trwają, na jaki poziom intensywności należy się nastawić) oraz spodziewane efekty, przedstawione w postaci czytelnych ikon (#ZdrowePłuca, #ZdrowaGłowa #ZdrowePlecy, itp.). Poniżej znajdziesz wyciąg z grafiku na bieżący tydzień i dowiesz się, gdzie i kiedy będą odbywały się wybrane przez Ciebie zajęcia oraz kto je prowadzi.

A skoro mowa o grafiku… Tak, tutaj również możesz spodziewać się wielu zmian na lepsze. Po wybraniu swojego klubu zobaczysz wszystkie dostępne w nim zajęcia grupowe z podziałem na dni tygodnia i godziny, a dzięki prostym oznaczeniom wystarczy rzut oka, by porównać poziom ich intensywności i najważniejsze informacje. Z poziomu grafiku możesz także filtrować treningi według kategorii (np. wzmacniające, metaboliczne, wytrzymałościowe) oraz nazwiska osoby prowadzącej. Dzięki temu nie tracisz czasu na „ręczne” wyszukiwanie zajęć ulubionego trenera czy instruktorki.

Chcesz zarezerwować zajęcia? Nic prostszego! Wystarczy jedno kliknięcie w symbol + na dole wybranego okienka w grafiku. Jeśli go nie widzisz oznacza to, że jest zbyt wcześnie na dokonanie rezerwacji lub na danych zajęciach nie ma już wolnych miejsc. Po zalogowaniu zyskujesz bezpośredni dostęp do swoich zajęć. W trakcie zapisywania się możesz sprawdzić, ile osób pojawi się na sali razem z Tobą, a już wkrótce dowiesz się również czy będą tam Twoi znajomi.

Nowa strona stepone.pl. pozwoli Ci również szybko przejrzeć dostępną ofertę karnetów, sprawdzić aktualne promocje czy najważniejsze newsy. Dzięki temu jesteś zawsze na bieżąco! Jednym kliknięciem przejdziesz także do sklepu Yes2Move, gdzie na naszych klubowiczów i klubowiczki czekają atrakcyjne rabaty na suplementy, odżywki i akcesoria treningowe.

Do zobaczenia na nowej stronie stepone.pl!